Ірина Фаріон
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

20 квітня 2014 Ірина Фаріон: Христос Воскрес!

Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!

Шляхетна громадо! Щорічне заглиблення у воскресіння Христове - це неминуче пришвидшення зустрічі з ним. "Життя - єдина мить. Для смерти ж вічність ціла". Цьогоріч у січнево-лютневі дні небо впало на землю і забрало українських героїв у час їхнього найвищого людського пориву бути вільними. Ще ніколи наше покоління так близько і закривавлено не відчувало неминучої зустрічі життя зі смертю. Христос смертю смерть подолав. Вони своєю смертю, здається, подолали українську зневіру і песимізм. Їхня смерть стає нашим життям іншої якости. Ми стаємо мудрішими і глибшими. Їхня свята кров провадить до Божої містики, Божої волі, Божих імперативів…

Христова смерть стала безсмертям через одержимість любов'ю та правдою. Він не з миром прийшов, а з мечем. Із мечем, піднятим на зло та неправду. Він дав нам цього меча до рук під час нашого майданного повстання. Його дорога до наших сердець довга, терниста, лабіринтова. Такою ж складною є і наша дорога до правдивої свободи, незалежности і мудрости. Проте Він з нами через ці благословенні виклики історії, що з невідомих людей роблять героїв, а з маси творять духовну спільноту - НАЦІЮ і ДЕРЖАВУ. Він творить ЧУДО нашого зростання через дуже складну боротьбу. Не опираймося Його великим планам щодо нас. Ідімо до Нього, як діти до батька, в особливі дні його Розпинання і Воскресіння. Ця полярність неминуча для життя кожного з нас. Відмінність хіба у напрузі горіння і згасання.

Весна Його смерти і життя - знак щорічного духовного оновлення та очищення. Відкриймо до цього наше серце. Усміхнімося всією малою і великою українською родиною цьому дарові бути з Ним через свячену паску, яйце та інші ласощі… Розуміймо, що найбільші "ласощі" - це пізнання Його дороги життя, що ніколи не завершиться. Бажаю всім нам духовного оновлення, зростання у вірі, заглиблення в любові та нестримному рухові до вміння почути Його накази щодо нас. Він направду воскрес, аби щоразу воскресали ми після, здавалось би, смертельної дози випробувань.

Ірина Фаріон