Ірина Фаріон
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

13 березня 2014 Ірина Фаріон: Сьогодні отримала несподіваного листа

Сьогодні отримала несподіваного листа від членів Національної спілки письменників України, відомих українських діячів Юрія Щербака та Михайла Слабошпицького:

Вельмишановна пані Фаріон!

11 березня цього року група невідомих у камуфляжах, що представилася як "Правий сектор", зайшла до кабінету голови Національної спілки письменників України Віктора Баранова і, обізвавши його прислужником режиму Януковича, зажадала негайно написати заяву про відставку з посади голови НСПУ. Під їхнім силовим тиском Баранов таку заяву написав.

На наше глибоке переконання, це наслідок брудної інсинуації і наклепу на прекрасного українського письменника В. Баранова, який усі три роки перебування на посту голови НСПУ, як, зрештою, і за всю творчу біографію, зарекомендував себе як людина бездоганної моральної репутації і громадянської активності. Звинувачення тут явно не за адресою. Очевидно, представники "Правого сектору" введені в оману і стали жертвою сценарію того, хто вирішив звести порахунки з Віктором Барановим.

Юрій Щербак.

Михайло Слабошпицький.

Довідка: Віктор Баранов - шестидесяти три річний український письменник (поет, прозаїк, перекладач). Голова Національної спілки письменників України (з жовтня 2011), головний редактор літературного журналу "Київ", віце-президент Товариства "Україна-Румунія".

Прес-служба ВО "Свобода"