Ірина Фаріон
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

14 березня 2014 Ірина Фаріон вимагає перевірити вислови народного депутата України В. В. Колесніченка на предмет наявності у них складу злочину

Народний депутат України Ірина Фаріон звернулася до виконувача обов'язків Генерального прокурора України Олега Махніцького з приводу висловів народного депутата України Вадима Васильовича Колесніченка, які несуть загрози національній безпеці України і життю журналістів, інших громадян. Член фракції ВО "Свобода" просить перевірити вислови народного депутата України В. В. Колесніченка про підтримку ним федеративного устрою України (pravda.com.ua) і публічні погрози розстрілом та фізичним знищенням журналістам, іншим громадянам (gordonua.com) на предмет наявності у них складу злочину.

У зверненні зазначено: "Такі вислови, зважаючи на численні факти вбивств, викрадень, поранень та каліцтв людей злочинцями у погонах спільно з кримінальними елементами, є не просто аморальними і цинічними, а потребують юридичної оцінки".

У зв'язку із цим Ірина Фаріон просить вжити, у разі наявності підстав, заходів щодо притягнення народного депутата України В. В. Колесніченка до кримінальної відповідальності.

Прес-служба ВО "Свобода"