Ірина Фаріон
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

7 березня 2014 Ірина Фаріон відвідала постраждалих на Майдані, які перебувають на лікуванні у Львові

7 березня 2014 року народний депутат України свободівка Ірина Фаріон відвідала у Львівській лікарні швидкої медичної допомоги постраждалих під час масових акцій протесту 22 січня - 18:20 лютого.

Після тривалого спілкування з нашими героями депутат зауважила: "На лікуванні сьогодні перебуває 18 постраждалих, що з різними видами травм перебувають у відділенні щелепно-лицевої хірургії, 2-ої травматології та 1-ої хірургії. За цими назвами медичних відділень долі героїчних високопрофесійних лікарів і долі цивільних героїв, що винесли на своїх руках нашу поневолену країну з найстрашнішого кола пекла. Янукович упав завдяки їхнім змаганням, що коштували їм втрати здоров'я. Я мала за честь тиснути їм руку, перебувати з ними в одному приміщенні, спілкуватися, вдивлятися в очі (у декого зосталося одно… ) і набиратися сили від цих духовно дуже сильних молодих і зрілих людей. Вони охоплюють собою широку українську географію, що кричить не лише про нашу спільність, але родинний трепет. Це кияни (Олексій Логвінов, Дмитро Петрук, Віталій Науменко), львів'яни та мешканці Львівщини (Мар'ян Гаврилів, Віталій Міловський, Д. Дмитришин, Богдан Литвин, П. Крисько, С. Садовський, Ю. Івасишин, В. Богдан, І. Кукулка), кременчужанин (Олексій Никифоров), донеччанин (Анатолій Адамовський), тернополяни (Сергій Рудик, Є. Панькевич), франківець (В. Тимінський). Закарбовуймо у нашу пам'ять прізвища та імена тих людей, що змінили хід нашої історії, що, вирвавшись із сірих буднів, запалили суспільство високими ідеями боротьби за власну гідність і рідну землю. Нема у цьому жодного патосу. Є лише високе призначення людини змагатися зі злом. Мене досі не відпускають наші розмови-спогади про масакру у Маріїнському парку, на Інститутській, Грушевського, на різних барикадах… Світлою є печаль, що саме за таких обставин Господь подарував знайомство з такими особистостями-смолоскипами. Всі ми хочемо кари убивцям і кривдникам, всі ми одержимі почуттям справедливости, всі ми чуємо голос Бога, аби змагатися далі…

Низький уклін персоналові лікарні, а зокрема, лікарям Валерієві Камінському, Віталієві Сікліцькому, Орестові Приступлюку, Остапові Кремповичу, Костянтину Василькевичу, Ярославові Книшу, Юрієві Голику. Всі ми здобуваємо колосальний досвід пізнання високого лету одних і падіння інших. Сьогодні я причастилася високим летом відкритих для себе світлих і героїчних людей. Правда, сумно, що щастя пізнання один одного має такі трагічні виміри… ".

Прес-служба ВО "Свобода"