Ірина Фаріон
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

13 вересня 2014 В рамках проєкту "Від книги до мети": Антін Мухарський: Майдан. (R)еволюція духу

У рамках авторського проєкту народного депутати України від ВО "Свобода" Ірини Фаріон "Від книги до мети" у Львівській політехніці відбулася зустріч із українським актором, телеведучим і музикантом Антіном Мухарським, відомим під сценічним ім'ям Орест Лютий та презентація його проєкту "Майдан. (R)еволюція духу".

15 серпня 2014 Ірина Фаріон звернулася до Прем'єр-міністра з приводу відсутности програми всебічного розвитку української мови

Уже майже чотири роки в Україні відсутня Державна програма всебічного розвитку і функціонування української мови. Це питання ігнорував уряд Азарова, нічого не змінилося і за теперішнього уряду. У зв'язку із такою ситуацією я звернулася до Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка з приводу надання інформації щодо часу затвердження Державної програми розвитку і функціонування української мови.

16 травня 2014 Ірина Фаріон: Нині надзвичайно важливою є ідеологія вищої освіти, бо донедавна вона мала українофобський характер

"Чи є у світі парламент, де би з його трибуни говорили мовою окупанта, де би з найвищої трибуни країни закликали до знищення держави через так звану федералізацію?! Чи можливо, аби в польському парламенті хтось косноязичив, а не говорив польською мовою? Чи є виступи в російській Думі не російською мовою?

16 травня 2014 Ірина Фаріон: Події на сході країни - наслідок нікчемної, беззубої гуманітарної політики

"Чи є у світі парламент, де би з його трибуни говорили мовою окупанта, де би з найвищої трибуни країни закликали до знищення держави через так звану федералізацію?! Чи можливо, аби в польському парламенті хтось косноязичив, а не говорив польською мовою? Чи є виступи в російській Думі не російською мовою? Розбестили ми їх, "регіоналів" і комуністів, бо вони лізуть нам на голову і вже спускають звідти свої брудні лапи.

17 березня 2014 Ірина Фаріон вимагає зробити нев'їзними російських діячів культури, які підтримали окупацію України

Народний депутат України від ВО "Свобода" Ірина Фаріон скерувала низку звернень до керівників державних відомств із закликом розглянути можливість заборони на в'їзд до України діячам культури Росії, які підтримали дії Президента Російської Федерації з окупації невіддільної частини України Криму. Парламентар звернулася із відповідними листами безпосередньо до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, в. о. міністра закордонних справ Андрія Дещиці, голови Державної міграційної служби Миколи Ковальчука, голови Державної прикордонної служби Миколи Литвина, голови Служби безпеки Валентина Наливайченка.

14 березня 2014 Ірина Фаріон вимагає перевірити вислови народного депутата України В. В. Колесніченка на предмет наявності у них складу злочину

Народний депутат України Ірина Фаріон звернулася до виконувача обов'язків Генерального прокурора України Олега Махніцького з приводу висловів народного депутата України Вадима Васильовича Колесніченка, які несуть загрози національній безпеці України і життю журналістів, інших громадян.

7 березня 2014 Ірина Фаріон відвідала постраждалих на Майдані, які перебувають на лікуванні у Львові

7 березня 2014 року народний депутат України свободівка Ірина Фаріон відвідала у Львівській лікарні швидкої медичної допомоги постраждалих під час масових акцій протесту 22 січня - 18:20 лютого.

3 березня 2014 Ірина Фаріон скерувала звернення до Генпрокурора щодо можливого притягнення Олени Бондаренко до кримінальної відповідальности

3 березня 2014 року парламентар від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ірина Фаріон звернулася до виконувача обов'язків Генерального прокурора України Олега Махніцького щодо висловів народного депутата Олени Бондаренко в інтерв'ю німецькому виданню "Der Spiegel". Свободівка просить очільника Генпрокуратури перевірити висловлювання О. Бондаренко на предмет причетности до масового вбивства активістів Майдану.

16 лютого 2014 Щоб виграти серйозну війну, треба позірно поступитися в маленькій битві

Сильні й мудрі політики ніколи не поведуть беззбройний народ на бандитів - вони будуть шукати всіх способів, аби зберегти соборність, цілісність, внутрішню силу держави. Про це сказала у своєму виступі 16 лютого 2014 року на вічі у Львові народний депутат України від ВО "Свобода" Ірина Фаріон.

28 грудня 2013 Ірина Фаріон: Янукович доручив "курувати" інформаційний простір українофобам

В умовах інформаційної окупації найпевнішим засобом спілкування залишаються живе спілкування і паперові інформаційні листки. Про це 28 грудня 2013 року під час свого виступу на львівському Майдані сказала народний депутат України від ВО "Свобода", відомий мовознавець Ірина Фаріон.

Показати старіші події