Ірина Фаріон
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

2 липня 2014 Ірина Фаріон: Затверджений закон "Про вищу освіту" обов'язково має бути підкріплений кадровими змінами, аби не залишитися порожньою декларацією

"Учора парламент затвердив закон "Про вищу освіту". Та це означає лише те, що ми заманіфестували свої спроби зробити зміни у цій важливій царині. Однак якщо цей закон не буде підкріплений змінами у кадровій політиці, то він може залишитися всього-на-всього декларацією". Про це 2 липня 2014 року під час брифінгу в парламенті заявила народний депутат України від ВО "Свобода", відомий мовознавець Ірина Фаріон.

16 травня 2014 Ірина Фаріон: Питання мови - це питання влади та ідентичности

Сьогодні разом з Олегом Тягнибоком мали щастя побувати на черговому Міжнародному конкурсі знавців української мови імени Петра Яцика, який уже вчотирнадцяте тримають, як титани, в українському небі письменник Михайло Слабошпицький, меценат і підприємець Володимир Загорій, а також очільник журі мовного маратону директор Інституту української мови Павло Гриценко. Щиро вдячні їм за одержимість тією великою справою.

3 січня 2014 Хроніка провокацій: Євромайдан і Податковий майдан "зливали" ті самі люди

Події, що передували кривавому розгону студентів уночі 30 листопада 2013 року, розвивалися за сценарієм року 2010-го, коли влада придушувала підприємницький протест. Роль "троянського коня" на Євромайдані зіграли ті самі благодійники-підприємці, що допомагали тодішньому віце-прем'єру Андрію Клюєву ламати спротив Податкового майдану. Беркут бере в кільце Майдан Незалежності, де ночують протестувальники. Змітає намети. Затримує кількох активістів. За ним заходять співробітники комунальної служби Київської міськдержадміністрації в помаранчевих уніформах, розчищають територію під сценою, щоб установити новорічну ялинку. Так почався ранок 3 грудня 2010 року. І так закінчився Податковий майдан. За два дні до того кабінет міністрів оголосив: вони домовилися з підприємцями, підписавши меморандум про узгодження спільних дій.

1 січня 2014 Положення про Студентську премію імени Героя України Степана Бандери

1. Студентська премія імени Героя України Степана Бандери - це найпрестижніша нагорода за вагомий внесок у розвиток націоналістичної ідеї та відродження національного духу. 2. Студентська премія імени Героя України Степана Бандери встановлена для нагородження студентів Національного університету "Львівська політехніка" за найкращі досягнення у навчанні, науковій діяльності, а також за активну націоналістичну громадську діяльність…

22 грудня 2013 Ірина Фаріон: Народне об'єднання "Майдан" поховало технологію влади

Створене сьогодні Народне об'єднання "Майдан" зруйнувало новітню технологію влади і назавжди поховало протистояння межи містечковими псевдогромадськими організаціями та опозиційними політиками. Про це сказала у своєму виступі на Львівському Майдані 22 грудня 2013 року народний депутат України від ВО "Свобода" Ірина Фаріон.

5 грудня 2013 Ірина Фаріон: Наше головне завдання - вибити ґрунт із-під ніг виборця Януковича

Наше головне завдання - вибити ґрунт з-під ніг виборця Януковича, аби його виборець став борцем. Таким борцем, якими стали ми всі з вами, не залежно від того, чи ми робітники, чи вчителі, чи депутати, чи студенти. Про це 5 грудня 2013 року під час виступу на Майдані Незалежности заявила народний депутат України від ВО "Свобода" Ірина Фаріон. "Ми сьогодні на цілий світ кричимо, що ми - велика нація, яка запізнилася з інтегруванням у европейську спільноту тільки тому, що европейські нації почали дорогу до самих себе, до своєї ідентичности, починаючи від ХІІІ до ХVI ст. Великий Жаботинський колись сказав, що головне вістря розвитку кожної держави - це нація. Саме навколо нації крутиться уся куля державного життя", - заявила Ірина Фаріон..

21 листопада 2013 Ірина Фаріон: Ким мене тільки не називали - "стукачем", "дєрєвнєй", "повією"…

Ірина Фаріон в інтерв'ю газеті "Високий Замок" розповіла про ситуацію навколо оприлюднення архівних документів, у яких ідеться про її прийом у Комуністичну партію. Пропонуємо матеріял, підготовлений журналістом Василем Фіялковичем.

14 листопада 2013 Ірина Фаріон: Відповідь копачам мого минулого і власним гробокопачам

Мають роботу свободоненависники з медведчуківсько-промосковських та антинаціоналістичних сайтів знайти скалку в оці Ірини Фаріон. Колоди ж бо під своїми ногами не бачать. Начебто була я членом КПРС. Кажу вам, плебеї і лакеї, московські прихвосні, регіональні найманці, від кіпіянських до монтянсько-шельмо-мокрицьких - НІ. Тим, за кого ви мене намагаєтеся видавати, - ніколи не була. Вільні і світлі люди розуміють, що це лиш ще одна безсила, тому така нікчемна боротьба з націоналістичною "Свободою", що є єдиною загрозою у сучасному політикумі на шляху знищення україноцентричних цінностей та убивчої світової глобалізації.

24 жовтня 2013 Ірина Фаріон: Сила постаті Тараса Шевченка в тому, що він перебуває понад часом

"Сила постаті Тараса Шевченка в тому, що він - надсучасний, тобто перебуває понад часом. Саме тому з Шевченком нині провадять дивну і витіювату війну. Є інформація, що із фонду премії імени Тараса Шевченка вилучено 520 тисяч гривень для того, аби забезпечити комунальні видатки на уведення додаткових об'єктів у резиденцію Януковича в Синьогорах. Ба більше, 227 тисяч грн вилучено із стипендій аспірантам Національного інституту стратегічних досліджень. Про це 24 жовтня 2013 року завила народний депутат України, відомий мовознавець свободівка Ірина Фаріон під час обговорення у парламенті проєкту Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Тарас Шевченко як постать світового значення (до 200-річчя з дня народження)".

24 вересня 2013 Ірина Фаріон: Рішення суду щодо компенсації комуністові морального збитку наснажує, тому я і далі провадитиму свою політичну діяльність саме в такому дусі

Мене абсолютно не дивує рішення суду щодо стягнення коштів на користь комуніста Зубчевського, адже нині в Україні маємо демонстративне панування союзу кримінальної орди і капіталістично-православного комунізму. Цим рішенням я навпаки наснажена, тому й далі активно провадитиму свою політичну діяльність саме в такому дусі. Ця нечисть не заслуговує на иншу оцінку, ніж я їй дала до цього. Про це 24 вересня 2013 року заявила народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ірина Фаріон, коментуючи рішення суду щодо часткового задоволення позову комуніста Зубчевського про буцімто образу його чести та гідности.

Показати старіші події