Ірина Фаріон
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

10 червня 2014 Гостем проекту "Від книги до мети" буде Сашко Лірник

У межах авторського проєкту Ірини Фаріон "Від книги до мети" 10 червня, о 16 год., 1-му навчальному корпусі "Львівської політехніки", що на вул. Карпінського 2/4, відбудеться зустріч з письменником - кобзарем Сашком Лірником (Олександром Власюком).

8 травня 2014 Дмитро Степовик: Наслідуючи Христа: Віруючий в Бога Тарас Шевченко. Анонс

У межах авторського проєкту Ірини Фаріон "Від книги до мети" 8 травня, о 16 год., 1-му навчальному корпусі "Львівської політехніки", що на вул. Карпінського 2/4, відбудеться зустріч із професором Київської Духовної Академії.

24 лютого 2014 Творча зустріч з Орестом Лютим

У межах авторського проєкту Ірини Фаріон "Від книги до мети" 24 лютого з нагоди Міжнародного Дня рідної мови, о 16 год., у великій залі 1-го навчального корпусу "Львівської політехніки", що на вул. Карпінського 2/4, відбудеться зустріч із українським актором, телеведучим Антіном Мухарським (Орест Лютий).

29 січня 2014 Творча зустріч з Андрієм Середою

У межах проєкту Ірини Фаріон "Від книги до мети" 29 січня 2014 р., в середу, в актовій залі 1-го навчального корпусу НУ "Львівська політехніка", що на вул. Карпінського 2/4, відбудеться творча зустріч з легендарною особистістю, солістом рок-гурту "Кому вниз" Андрієм Середою.

1 січня 2014 У Львові відбудеться смолоскипний Марш чести до Дня народження Степана Бандери

1 січня 2014 року за сприяння Львівської міської осередку Всеукраїнського об'єднання "Свобода" активісти "Студентської Свободи" спільно з представниками инших молодіжних організацій проведуть у Львові смолоскипний Марш чести з нагоди Дня народження провідника української нації Степана Бандери. Збір на площі біля Львівської обласної ради (вул. Винниченка, 18). Початок маршу о 17:00.

24 листопада 2013 У Києві відбудеться народне віче "За европейську Україну!"

24 листопада 2013 року в Києві відбудеться народне віче "За европейську Україну!" за участи опозиційних політичних сил та громадських організацій. Участь у заходах, зокрема, візьмуть лідери трьох опозиційних опозиційних сил - ВО "Свобода" Олег Тягнибок, ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк та ПП "УДАР" Віталій Кличко.

12 листопада 2013 У межах проєкту Ірини Фаріон "Від книги до мети" відбудеться зустріч із директором Інституту української мови Павлом Гриценком

12 листопада 2013 року з нагоди Дня української мови і писемности у Львові в межах авторського проєкту Ірини Фаріон "Від книги до мети" відбудеться зустріч з професором, директором Інституту української мови Павлом Гриценком.

26 жовтня 2013 У Черкасах Ірина Фаріон презентуватиме книгу "Мовна норма: знищення, пошук, віднова"

26 жовтня 2013 року в Черкасах відомий мовознавець, народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ірина Фаріон презентуватиме свою книгу "Мовна норма: знищення, пошук, віднова". На презентації також буде присутній народний депутат України, уповноважений від ВО "Свобода" у Черкаській області Юрій Сиротюк. Захід відбудеться в актовій залі міського Будинку культури ім. І. Кулика, за адресою: вул. Благовісна, 170 (приміщення колишньої тютюнової фабрики). Початок презентації - 15:00.

25 жовтня 2013 Ірина Фаріон у Фастові презентуватиме свою книгу "Мовна норма: знищення, пошук, віднова"

25 жовтня 2013 року у Фастові Київської области відомий мовознавець, народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ірина Фаріон презентуватиме свою книгу "Мовна норма: знищення, пошук, віднова". Відбудеться також презентація збірки віршів Євгена Маланюка "Залізних імператор строф", виданої за сприяння депутата Фастівської районної ради від ВО "Свобода" Наталії Фещенко. Захід відбудеться в актовій залі Фастівського автодорожнього технікуму. Адреса: вул. Суворова, 5. Початок презентації - 17:00.

15 жовтня 2013 Презентація книги "Чорна книга комунізму: злочини, терор і репресії"

У межах авторського проєкту Ірини Фаріон "Від книги до мети" 15 жовтня, о 16 год., в головному корпусі НУ "Львівська політехніка", що на вул. Степана Бандери, 12, відбудеться зустріч із ученим та перекладачем праці французьких дослідників: "Чорна книга комунізму: злочини, терор і репресії" Яремою Кравцем.

Показати старіші події