Ірина Фаріон
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

2 липня 2014 Ірина Фаріон щодо збільшення розміру ввізного мита на книжкову продукцію

Народний депутат Ірина Фаріон щодо проекту Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ввізного мита на книжкову продукцію) (№2978).

"Якщо свого часу ми б захистили українську книжку, то сьогодні нам не потрібно було би закуповувати бронежилети, нам не треба було зараз щодня ковтати сльози, спостерігаючи, як гине найкращий чоловічий провід нашої держави. Законопроєкт на захист української книжки пропонує обвалити московську книжку в Україні фінансово. Маємо максимально задіяти цей важіль, аби обвалювати, знищувати, розстрілювати Росію в Україні фінансово. Тобто цим законопроєктом у співавторстві з Русланом Кошулинським та ще двома моїми колегами ми пропонуємо запровадити п'ятивідсоткове мито на ввезення в Україну російськомовної продукції, позаяк ця продукція абсолютно заполонила наш ринок.

Оскільки ми не виставили націєцентричного щита на захист нашої держави, тому і маємо нині кров, смерті і війну, яку чомусь несміливі політики чи політикани впакували у зовсім инші терміни. Сподіваємося, що цей закон уможливить завоювання українською книжкою ринку. Окрім того, ця ініціатива має стимуляційний характер, позаяк надходження із цього п'ятивідсоткового мита, відповідно до внесених змін до держбюджету, мають скерувати на підтримку саме української книжки. Щороку ми зможемо вилучити щонайменше 2 мільйони гривень із цього мита і на ці кошти закуповувати книжку з цільовим призначенням у бібліотеки. Сподіватимемося, що такий точковий закон зрушить брилу в нашому і досі окупованому інформаційному просторі і абсолютно окупованому книжковому ринкові", - додала Ірина Фаріон.

Прес-служба ВО "Свобода"