Ірина Фаріон
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

2 липня 2014 Ірина Фаріон щодо збільшення розміру ввізного мита на книжкову продукцію Відео

Народний депутат Ірина Фаріон щодо проекту Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ввізного мита на книжкову продукцію) (№2978).

2 липня 2014 Докладно про новий "Закон про вищу освіту" Відео

"Учора парламент затвердив закон "Про вищу освіту". Та це означає лише те, що ми заманіфестували свої спроби зробити зміни у цій важливій царині. Однак якщо цей закон не буде підкріплений змінами у кадровій політиці, то він може залишитися всього-на-всього декларацією". Про це 2 липня 2014 року під час брифінгу в парламенті заявила народний депутат України від ВО "Свобода", відомий мовознавець Ірина Фаріон.

8 травня 2014 У межах проєкту "Від книги - до мети" відбулася зустріч із професором Київської духовної семінарії Дмитром Степовиком Відео

8 травня 2014 року в рамках авторського проєкту народного депутата України Ірини Фаріон "Від книги - до мети" у першому навчальному корпусі Національного університету "Львівська політехніка" відбулася зустріч із професором Київської духовної семінарії Дмитром Степовиком та презентація його книги "Наслідуючи Христа: Віруючий в Бога Тарас Шевченко".

2 квітня 2014 У рамках проєкту "Від книги до мети" у Львові презентували Повне зібрання "Кобзаря" Відео

2 квітня 2014 року у 1-му навчальному корпусі "Львівської політехніки" в рамках авторського проєкту Ірини Фаріон "Від книги до мети" відбулася презентація "Забороненого Кобзаря" Тараса Шевченка за участи упорядника видання, доцента Харківського національного університету Миколи Зубкова.

17 січня 2014 Ірина Фаріон: Втома відступає перед варварством режиму Відео

"Я завжди наголошую на тому, що українці справді стануть самодостатніми, коли будуть егоїстичною нацією. І не треба у слові "егоїзм" шукати недоліків до того часу, доки твій інтерес не стане визначальним, доки гасло "Україна - понад усе!" стане таким само звичним, як "Слава Україні!" і "Доброго дня!". Хоча ментально й тяжко буде вийти на широку дорогу нашого визволення", - заявила народний депутат від ВО "Свобода" Ірина Фаріон, виступаючи на Майдані Незалежности 17 січня 2014 року.

21 листопада 2013 Ірина Фаріон в телефонній розмові про членство в КПРС Відео

Народний депутат України свободівка Ірина Фаріон в етері радіо "Львівська Хвиля" про краплю правди і море брехні: " Я не була тою, закого мене видають облудники!"… 1987 чи 1988 року, коли я закінчила філологічний факультет, вступила в цю організацію з міркувань наукового поступу. Проте одразу ж вийшла з неї 1989 року..

12 листопада 2013 У рамках проєкту "Від книги до мети" відбулась зустріч із Павлом Гриценком Відео

12 листопада 2013 року у Національному університеті "Львівська політехніка" у рамках авторського проєкту "Від книги до мети" народного депутата від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", відомого мовознавця Ірини Фаріон відбулася зустріч із професором, директором Інституту української мови НАН України Павлом Гриценком.

6-12 листопада 2013 Запрошення на зустріч з Павлом Гриценком Відео

З нагоди Дня української мови і писемности у межах проєкту Ірини Фаріон "Від книги до мети" 12 листопада 2013 року у 1-му навч. корп. НУ "Львівська політехніка", що на вул. Карпінського 2/4 о 16:00 відбудеться зустріч з професором, директором Інституту української мови Павлом Гриценком.

1 листопада 2013 Ірина Фаріон у пост шоу "ДНК. Код українки" Відео

У пост-шоу "ДНК. Код українки" гості студії разом з ведучим телеканалу "Україна" Олегом Панютою обговорили підсумки та висновки фільму. В обговоренні фільму взяли участь політики Інна Богословська та Ірина Фаріон, економіст Олег Соскін, а також російський публіцист та громадський діяч Валерій Коровін. В ролі експертів були присутні: головний експерт проекту "ДНК 2.

26-31 жовтня 2013 Ірина Фаріон в програмі "Влада і Громада" Черкаси Відео

26 жовтня 2013 року в Черкасах відбулася зустріч із народним депутатом України свободівкою Іриною Фаріон. Окрім книги "Мовна норма: знищення, пошук, віднова", відомий мовознавець прочитала лекцію "Степан Бандера -- практик, теоретик, містик націоналістичного руху" та представила книгу "Мова -- краса і сила", а також збірку афоризмів Юрія Іллєнка "Криниця для спраглих".

Показати старіші події